“An Long Silence” Marlene Dumas

“An Long Silence ” Zeldzame editie Lithografie, Gesigneerd, gedateerd, 1989, Uitgegeven door Verlag Griffelkunst Hamburg. Motief grootte: 25 x26 cm, Bladgrootte: 44,5 x 51 cm.

Haar schilderijen en aquarellen zijn behoorlijk erotisch geïnspireerd maar ook sprookjes hebben haar aandacht gevangen. De twee zeldzame werken in de veiling zijn daar een mooi voorbeeld van.
Marlene Dumas is nog steeds de meest invloedrijkste en belangrijkste kunstenaar van Nederland. Internationaal staat haar reputatie als duurste en belangrijkste vrouwelijke kunstenaar nog steeds buiten kijf.

Deze kavel wordt aangeboden door Sandra Chedi.