“DoornRosie” Marlene Dumas

“DoornRosie” Marlene Dumas

“DoornRosie” Zeldzame editie Lithografie, gedrukt in zwart en licht beige op Zerkall cremwove paper. Gesigneerd, Gedateerd, 1989 , Uitgegeven door Verlag Griffelkunst Hamburg. Bladgrootte 34 x 43 cm. Haar schilderijen en aquarellen zijn behoorlijk erotisch...
“An Long Silence” Marlene Dumas

“An Long Silence ” Zeldzame editie Lithografie, Gesigneerd, gedateerd, 1989, Uitgegeven door Verlag Griffelkunst Hamburg. Motief grootte: 25 x26 cm, Bladgrootte: 44,5 x 51 cm. Haar schilderijen en aquarellen zijn behoorlijk erotisch geïnspireerd maar ook...
Streetart Franky

Streetart Franky

Deze Amsterdamse kunstenaar reageerde meteen super enthousiast op de vraag een kunstwerk aan te bieden ten behoeve van Amsterdamse daklozen. Deze editie is een luxe print waarvan er maar 20 zijn. Frankey maakte deze in 2020. Het zijn bekende werken waarvan er helaas...